Platební karty

Plaťte pohodlně platební kartou

V našem internetovém obchodě můžete platit vaší platební kartou VISA nebo MasterCard. Tento způsob platby je rychlý a pohodlný. Za platbu neplatíte žádné poplatky a nemusíte se starat o dostatek hotovosti při přebírání zásilky.

Platba kartou je bezpečná

Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení firmy Global Payments Europe (dříve MUZO) certifikované kartovými asociacemi. Výhodou tohoto systému je, že údaje o vaší platební kartě nezadáváte na našich stránkách, ale jste přesměrováni na stránky firmy Global Payments Europe. S vašimi citlivými údaji tedy nepřicházíme do styku. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje tak, že nikdo kromě banky si údaje nemůže přečíst.

Jaké karty přijímáme?

[IKONA] Platební karty
  1. VISA
  2. VISA Electron
  3. MasterCard
  4. Maestro

Jak to funguje?

Pokud si vyberete z nabídky platbu platební kartou, jste přesměrováni na platební bránu, kde vyplníte vyplníte údaje z vaší platební karty. Po provedení platby se vrátíte na naše stránky a budete informováni o výsledku transakce. Některé české banky omezují možnost placení kartou na internetu. Informujte se proto ve své bance o tom, zda vaši kartu můžete používat pro platby na internetu.


TOPlist